قوانین فروش


نحوه حمل و نقل و تحویل بسته های ارسالی

پس از ثبت خرید شما در سایت ، یک روز طول میکشد که محصول شما آماده گردد ، سپس محصول شما به پست تحویل گردیده و از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال میشود .

تمامی هزینه های پستی شما برعهده ما بوده و رایگان است . پس از تحویل بسته شما به پست بین یک تا سه روز بسته به دوری شهر شما از مرکز استان طول میکشد که بسته به دست شما برسد . لازم به ذکر است روز کاری ، مد نظر ما میباشد و روزهای تعطیل محاسبه نمی گردد .

تحویل ما در مشهد به صورت رایگان و نهایتا دو روزه خواهد بود …

اگر شما سفارش خود را ظرف ۵ روز کاری دریافت نکردید ، حتما با همکاران ما تماس بگیرید و علت را جویا شوید و پیگیر بسته پستی خود باشید . اگر از ما کد رهگیری مرسوله پستی را بخواهید آنرا برای شما ارسال میکنیم و از طریق آن میتوانید در سایت اداره پست پیگیر بسته خود باشید و ببینید که محصول شما اکنون کجا قرار دارد .

آدرس پستی خود را کامل و دقیق تکمیل کنید …

وارد کردن کد پستی بسته شما را سریعتر به دستتان خواهد رساند …

لطفا نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه یا ثابت را فراموش نکنید …

 

استرداد و کنسلی کلیه محصولات

شما میتوانید به هر دلیلی در صورت عدم رضایت از محصولات فیزیکی ( شامل تاکتیک برد ، دی وی دی ، لوازم و امکانات مربیگری ) آنرا تا زمان ۳۰ روز پس از خرید کالا به ما برگردانید . در صورتیکه خرید شما به صورت فایل دانلودی بوده است شما ۱۲ ساعت مهلت خواهید داشت که در صورت عدم رضایت آنرا به ما برگردانید . اگر این کالا فیزیکی است شما فقط هزینه پست برگشت محصول را پرداخت میکنید و الباقی به صورت کامل به شما برگردانده میشود .

برای این کار یک ایمیل به پشتیبانی سایت ارسال کنید .

Support@Soccer-Iran.com

یا با شماره زیر ( مسئول انبار آقای روزمروی ) تماس بگیرید تا نحوه برگشت محصول و برگشت مبلغ خرید شما اطلاع داده شود .

۰۹۱۵-۱۱۵-۲۲۳۱

هدف ما این است که محصولاتمان را با کمترین قیمت ممکن به شما تقدیم کنیم .

این وظیفه ماست که محصولات را با بهترین قیمت ممکن به شما برسانیم . ما برای کسب و کار شما ارزش و احترام قائل هستیم . ما میخواهیم شما را برای همیشه برای خود پس انداز کنیم !

ما در کار خود راز دار خواهیم بود و قطعا اطلاعات شما در هنگام خرید نزد ما محفوظ خواهد ماند . لذا با آرامش خاطر از ما خرید کنید .

امنیت وب سایت با داشتن گواهی ایمنی | HTTPS://soccer-iran.com | حافظ اطلاعات شماست …