شرایط و ضوابط


کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده مناسب از خدمات آکادمی مربیان ایران به دقت ملاحظه فرمایید .

ورود کاربران به وب‏‌ سایت آکادمی مربیان هنگام استفاده از پروفایل شخصی ، طرح‏‌های تشویقی ، ویدئوهای رسانه تصویری و سایر خدمات ارائه شده توسط آکادمی مربیان ایران به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات است . لازم به ذکر است ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آکادمی مربیان ایران از سوی کاربر است .

ضمنا توجه داشته باشید که شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین کلیه توافق‏‌ها و قوانین قبلی تلقی میشود !

۱- تعاریف

مطابق قانون تجارت الکترونیک و به منظور شفاف سازی اطلاعات و برداشت مشترک از واژه های به کار رفته در توافقات ذیل الذکر ، تعاریف کلمات مندرج در متن قوانین به شرح زیر تعریف می شوند .

۱-۱- فروشگاه : فروشگاه اینترنتی آکادمی مربیان ایران به عنوان فروشنده

۲-۱- سایت : وب سایت فروشگاه اینترنتی آکادمی مربیان به آدرس www.soccer-iran.com

۳-۱- محتوای سایت : کلیه اطلاعات من جمله قیمت ، متن ، عکس ، فیلم و مشخصات فنی محصولات یا کلیه مقالات و اخبار درج شده در سایت و وبلاگ

۴-۱- کاربر میهمان : هر فردی که از طریق اینترنت وارد سایت آکادمی مربیان  شده باشد ، کاربر میهمان تلقی می شود .

۵-۱- عضو : هر شخص حقیقی که بنا بر مشخصات هویتی قابل استناد به عضویت سایت درآمده باشد ، عضو تلقی می شود .

۶-۱- مشتری : کاربر یا عضوی که از سایت خرید می نماید .

۷-۱- سفارش : کالا یا کالاهایی که مشتری انتخاب و با تکمیل فرآیند سفارش گذاری در سایت ، قصد خرید آنها را اعلام می نماید .

۸-۱- استعلام : ارسال سفارش از طرف مشتری برای بررسی موجود بودن در لحظه کالاهای سفارش داده شده و بررسی تغییر قیمت احتمالی

۲- شرایط انعقاد بیع برای خرید از سایت

مشابه محیط فیزیکی ، در محیط الکترونیکی نیز هر گونه داد و ستدی که انجام می گیرد ، نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می باشد . عقد یا قرارداد مطابق ماده ۱۸۳ قانون مدنی عبارتست از اینکه ” یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد ” ؛ بر همین اساس قرارداد آنلاین نیز قراردادی است که از طریق “داده پیام” منعقد می گردد .

ایجاب ، پیشنهاد انجام یک معامله به شخص دیگر است بطوریکه اگر پیشنهاد مزبور مورد قبول واقع گردد ، عقد منعقد می گردد . قبول نیز عبارتست از اعلام رضایت به ایجاب ابراز شده برای انعقاد قرارداد . بنابراین هنگامی که ایجاب و قبول از طریق داده پیام انجام گیرد ، یک قرارداد آنلاین منعقد شده است ، لذا هنگامیکه مشتری سفارش خود را نهایی می نماید در واقع قرارداد منعقد شده است و ملزم به پرداخت وجه آن می باشد . توجه نمایید که صرف ایجاب برای ایجاب کننده تعهدی بوجود نمی آورد و وی می تواند ضمن ایجاب ، مدت زمانی که در آن پیشنهاد پا برجاست یا سایر شروط را مشخص نماید .

با توجه به آنکه طبق روال کاری فروشگاه مرحله اول خرید ، استعلام سفارش می باشد ، پاسخ استعلام سفارش مشتری به منزله ایجاب و نهایی کردن سفارش توسط مشتری به منزله قبول است .

ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است ، سفارش خود را ثبت نماید .

سن کاربران : برای خرید از سایت سن قانونی ( ۱۸ سال تمام ) الزامی بوده و در غیر اینصورت می بایست خرید از سایت توسط والدین یا قیم قانونی انجام شود . عدم رعایت این امر راسا بر عهده مشتری خواهد بود .

۳- راه های ارتباط الکترونیکی سایت

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات آکادمی مربیان ایران استفاده می‏‌کنید ، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه ایمیل می‏‌زنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد ، شما موافقت می‌‏کنید که سایت به صورت الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی ، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی ) به درخواست شما پاسخ دهد .

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند ، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های سایت از طریق آنها صورت می‌گیرد .

جهت اطلاع‌رسانی رویداده ا، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها ، امکان دارد آکادمی مربیان برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید که در صورت عدم تمایل ایشان با ارسال کد off این سرویس لغو می گردد .

توجه فرمایید تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما ، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.soccer-iran.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت ، با شما تماس نمی‌‏گیریم . وب سایت آکادمی مربیان ایران هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.socer-iran.com و همچنین ، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد . کاربران جهت برقراری ارتباط ، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند .

قوانین فروشگاه مشتمل بر ۱۹ ماده می باشد و مشتری با علم و آگاهی از تمام قوانین نسبت به ثبت سفارش و خرید اقدام می نماید و لذا هر گونه ادعایی در خصوص عدم اطلاع از قوانین ، فاقد وجاهت قانونی بوده و فروشگاه مسئولیتی در برابر آنها ندارد .

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “صاحب امتیاز سایت آکادمی مربیان ایران” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی ، اقدام به ، بروز رسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند . کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای و یا قبل از اقدام به خرید به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند .