سیاست حفظ حریم خصوصی


ما که هستیم ؟

نشانی وب سایت ما هست : www.soccer-iran.com

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا ؟!

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند ، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ، آدرس IP و رجیستر سیستم عامل کاربر و مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه .

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما ( همچنین هش نامیده می‌شود ) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید . سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است : https://automattic.com/privacy پس از تأیید نظر شما ، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است .

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید ، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی ( EXIF GPS ) شامل شود . بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند .

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید ، ممکن است برای ذخیره نام ، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید . اینها برای راحتی شما هستند ، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید . این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید .

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می‌شوید ، ما کوکی موقت را برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول می‌کند تنظیم می‌کند . این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر شما را میبندد از بین میرود .

هنگام ورود به سیستم ، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید . کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است . اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me “ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت . اگر از حساب خود خارج شوید ، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد .

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید ، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد . این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است . بعد از یک روز منقضی می‌شود .

محتوای جاسازی ‌شده از دیگر وب‌ سایت ‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده ( مثلا ویدیوها ، تصاویر ، مقالات و غیره ) باشد . مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است .

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند ، از کوکی‌ها استفاده کنند ، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید .

تجزیه و تحلیل

اطلاعت شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم ؟

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم ؟

اگر یک نظر را ترک کنید ، نظر و متا دیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند . این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر ، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم .

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند ( اگر وجود داشته باشند ) ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم ، ذخیره می‌کنیم . همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان ( به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند ) ببینند ، ویرایش و یا حذف کنند . مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند .

حقوقی که بر روی داده ‌هایتان دارید !

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید ، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم ، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید . همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم . این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری ، قانونی یا امنیتی باشیم .